Českobrodská x Jana Karafiáta, Praha 9 Tel.: (+420) 604 824 094

Každé poškozené autosklo není nutné ihned vyměnit, ale v dnešní době je velké procento prasklých oken možné chytře opravit metodou scelením. Oprava autoskla scelením spočívá v odsátí vzduchu z místa praskliny a postupném nahrazení praskliny speciální pryskyřicí, která má stejný lom světla jako samotné autosklo. Odborně posoudíme zda je možná méně nákladná oprava nebo je potřeba sklo kompletně vyměnit, přičemž vás nebudeme nutit ke kompletní výměně, jelikož je i pro nás časově a nákladově výhodnější sklo opravit, pokud je to tecchnicky možné. Po opravě autoskla je vozidlo ihned schopné provozu a řidič se nemusí bát vystavení pokuty za nezpůsobilost vozidla provozu na pozemních komunikací a bez problému projde i na STK. Oprava autoskla je mnohem štrnější než-li jeho kompletní výměna, kde je velká výhoda zachování originálního autoskla, především pro zákazníky s novějšími vozy, u kterých autosklo nebylo ještě měněno. Oprava námi používanou metodou je v ČR homologována a po každé opravě autoskla vytsavíme atest (ATEST 8SD) o provedené opravě, který je uznán na STK a Policií ČR.

-Oprava autoskla je možná i bez ohledu na stáří a tvaru praskliny

-Oprava praskliny trvá většinou do 1. hodiny

-Cena opravy scelením 700 Kč – 1500 Kč (vč. DPH), oprava další praskliny v rámci jedné opravy od 350 Kč (vč. DPH)

Praskliny, které je možné opravit metodou scelení :

 prasklinaprasklinaprasklinapraklina

 

Jde po opravě poznat nějaká viditelná stopa v místě původního poškození ?

Každá oprava autoskla nese mírné viditelné stopy po zcelování, dle velikosti a tvaru poškození. Po opravě zcelováním není původní prasklina ve většině případů z pohledu do interiéru vozidla již viditelná a zanechává pouze zanedbatelné drobné optické stopy. Dopředu vás seznámíme s možným výsledkem opravy. Pokud ovšem s konečným výsledkem opravy nabudete spokojeni, autosklo vyměníme za nové a předchozí opravu nebudeme účtovat.

Jak velkou prasklinu jsme schopni opravit ?

Technicky je možné opravit velikost praskliny do průměru 10 cm (5cm v poloměru od středu praskliny v místě poškození kamenem), prasklina ovšem nesmí zasahovat do konce rámu autoskla.

Je možné opravit všechny typy autoskel ?

Námi používanou metodou jsme schopni opravit jakákoliv dvouvrstvá autoskla. Nehraje roli, zda se jedná o skla tónovaná, reflexní, vyhřívaná, akustická atd. Bohužel není možné opravit skla kalená, která jsou ve většině automobilů použita u bočních a zadních oken, které ale většinou v případě rozbití popraskají na většině věšekré plochy skla, tudíž je oprava nemyslitelná.

Je možné opravit autosklo v jakémkoliv místě poškození ?

Legislativa EU neumožňuje opravy autoskel v zorném poli řidiče dle směrnice EHK. č.43. Zorné pole není počítáno plochou, kterou zabírají stěrače automobilu.

 

Otevírací doba:
24/7/365 NON-STOP
Pondělí - pátek: 8:00 - 18:00 hod.
Sobota: dle domluvy
Neděle: dle domluvy
Před osobní návštěvou nás prosím kontaktujte z důvodu možné nepřítomnosti v době mobilních výjezdů.
 

Autosklo Praha - Rychlý kontakt

 1. Jméno a příjmení(*)
  Neplatný Vstup
 2. Email
  Neplatný Vstup
 3. Zpráva
  Neplatný Vstup
 4. (*)
  Neplatný vstup
 5. Opište prosím čísla:(*)
  Opište prosím čísla:Neplatný vstup