Českobrodská x Jana Karafiáta, Praha 9 Tel.: (+420) 604 824 094

Nabízíme profesionální tónování autoskel s homologací. K tónování autoskel používáme pouze kvalitní autofólie značek Global window film a Llumar s minimální zárukou 7let. Používáme vyšší řady, metalizovaných, dvouvrstvých autofólií, čímž zaručujeme nadprůměrnou životnost autofólie, záruku barevné stálosti (výrobcem udávanou 10 let) a mimořádně odolnou vrstvu proti poškrábání. Dostanete od nás autofólie, které nejen dobře vypadají na vozidle, ale jsou na rozdíl od jednovrstvých barvených autofólií i funkční, takže snižují teplotu uvnitř vozu a chrání posádku před UV zářením. Co se týče výhledu z vozu se zatmavenými okny, nemusíte se u nás bát. Námi instalované autofólie mají velmi čistý výhled bez jakéhokoliv zkreslení zevnitř vozu i při použití tmavších odstínů. Autofólie instalujeme bez demontáže oken přímo na vozidle. Samotná instalace autofólií je velmi náročnou a odbornou činností.

Máme dlouholetou praxi v tomto obor a jsme speciálně vyškoleni pro tónování skel, takže vám zaručíme kvalitní zatmavení oken bez bublin, s dlouholetou životností.

globalllumarsuper shrink

Co vás zajímá ?

 • Každé okno označíme homologačním štítkem s číslem atestu a bude Vám vydán typový list, který deklaruje legálnost autofólií pro STK a Policii.
 • Pro zadní část vozu, od B sloupku dozadu jsou povoleny jakékoliv stupně zatmavení, i nejsilnější 5% propustnost, při které není prakticky vidět dovnitř vozu
 • Instalace autofólií trvá přibližně dvě až tři hodiny, dle náročnosti typu vozu a rozsahu tónování.
 • Autofólie se instalují z vnitřní části vozu a vždy z jednoho kusu
 • Po montáži autofólií je potřeba nestahovat alespoň 3 dny okna z důvodu vyschnutí aplikační tekutiny a dokonalému přilnutí autofólie ke sklu. Autofólie se instalují na vodu pomocí aplikační tekutiny a dokonalé přilnutí fólie ke sklu a vytvrzení lepidla trvá zhruba jeden až dva týdny, dle ročního období.
Otevírací doba:
24/7/365 NON-STOP
Pondělí - pátek: 8:00 - 18:00 hod.
Sobota: dle domluvy
Neděle: dle domluvy
Před osobní návštěvou nás prosím kontaktujte z důvodu možné nepřítomnosti v době mobilních výjezdů.
 

Autosklo Praha - Rychlý kontakt

 1. Jméno a příjmení(*)
  Neplatný Vstup
 2. Email
  Neplatný Vstup
 3. Zpráva
  Neplatný Vstup
 4. (*)
  Neplatný vstup
 5. Opište prosím čísla:(*)
  Opište prosím čísla:Neplatný vstup